Naše přednosti

Technický úsek:

Firma VAPE spol. s r. o. disponuje vlastním vývojovým pracovištěm. Pracovníci vývoje jsou vybaveni mnohaletými zkušenostmi v oboru a jsou schopni vyvinout nebo přizpůsobit výrobky podle přání a požadavků zákazníků. Dovedou adaptovat naše výrobky na celou řadu motorů motocyklů různých značek, na které již náhradní díly neexistují.

Vyvinuté výrobky podléhají řádnému konstrukčnímu a technologickému zpracování, které se zvažuje podle hlavních kritérií:

  • unifikace výrobků, stavebnicový systém, který zajistí rentabilnost výroby a konkurenční ceny
  • technologické postupy při výrobě musí zajistit nízkou pracnost v podobě lisovaných dílců, které zaručují vyšší kvalitu a přesnost rozměrů oproti obrábění. Méně znečišťují životní prostředí.

Výroba:

Po praktických zkušenostech jsme si vědomi toho, že předpoklad dobré a kvalitní výroby začíná již v jednoduchosti systému konstrukčního a technologického řešení. Do výroby se mohou dostat jen taková řešení, která ve velké míře vylučují vliv lidského faktoru na provedení a kvalitu. Tyto poznatky nám nejsou cizí a spolu s využitím moderní technologie, v oblasti navíjení cívek, osazování elektronických přístrojů technologií SMD, obrábění na CNC strojích, lisování na přesných nástrojích, dosahujeme dobrých výsledků z hlediska kvality, technických parametrů a rentability.

Zajištění kvality:

Dobrá kvalita výrobků začíná již v kvalitní technické přípravě v použití vybraných a vhodných materiálů, zajištění kvalitních dodavatelů kooperačních dílců. Tyto věty zní jako fráze, ale důsledné dodržování těchto pravidel má většinový vliv na kvalitu výrobků.

K zajištění dobré organizace výroby ve firmě využíváme moderní informační systém. Úzce souvisí se zajištěním kvality výrobků a pomáhá účinně kvalitu sledovat.

Ve firmě je samozřejmostí 100% funkční zkouška všech takových výrobků. Většina výrobků touto zkouškou projde dvakrát. Jednou před dokončením a podruhé před expedicí. U vybraných výrobků ze série provádíme typové a životnostní zkoušky.

 

Certifikáty:

S cílem zvýšit spokojenost zákazníka jsme v naší firmě zavedli systém managementu kvality, který máme od roku 2008 certifikován dle mezinárodní normy BS EN ISO 9001 britskou certifikační společností NQA.

 cert

 

logose zapalováním VAPE motor skvěle šlape

Vývoj, výroba a prodej elektropříslušenství motorových vozidel

Vyhledávání:

Created by SOVA NET » Webdesign | Optimalizace pro vyhledávače | Redakční systém